> PRACA > Sokołów Małopolski

Spedytor Krajowy Całopojazdowy w Sokołów Małopolski, Podkarpackie sprżedam

Obowiązki: Organizacja transportów samochodowych całopojazdowych w relacjach krajowych; Planowanie przewozów, ustalanie warunków transportu; Aktywne poszukiwanie firm przewozowych; Realizacja założeń budżetowych; Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami, optymalizacja kosztów spedycyjnych; Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom; Wymagania: Mile widziane wykształcenie z kierunku: Transport Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie spedycyjnej lub transportowej; Mile widziana znajomość rynku transportowego oraz zagadnień związanych z przewozami całopojazdowymi; Znajomość programu Excel; Bardzo dobra organizacja pracy. Oferujemy: Realizowanie ambitnych zadań w innowacyjnej organizacji; Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji; Stabilne zatrudnienie na postawie umowy o pracę; Możliwość realizacji zawodowej, szkoleń oraz dalszego rozwoju w ramach organizacji; Atrakcyjny pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe i inne).

Detale ogłoszenia: Spedytor Krajowy Całopojazdowy
Sprzedawca: Rohlig Suus Logistics S.A.
Rodzaj: Sprżedam - prywatne
WojewództwoPodkarpackie
Miasto:Sokołów Małopolski